O stronie

Lex Manual to portal, którego celem jest dostarczenie wszystkim zainteresowanym pełnowartościowych notatek i opracowań z różnych dziedzin prawa. Przez wszystkie etapy swojej prawniczej edukacji robiłem skrypty, które pomogły przebrnąć przez egzaminy całej masie ludzi – nie widzę powodu, dla którego nie miałyby tego robić dalej.

Należy pamiętać, że każdy wydział, izba czy rada rządzi się swoimi prawami i posiada różne wymagania. Dlatego do zamieszczonych tutaj materiałów podchodźcie z odpowiednią dawką wyrozumiałości. Im szybciej poinformujecie mnie, że coś nie gra, tym szybciej będę mógł założyć nowe struny.

Jeśli macie uwagi, propozycje, wątpliwości, pomysły, albo po prostu chcecie pogadać o prawie bez całej tej pompatycznej otoczki, piszcie!

E-mail: kontakt@lexmanual.pl

adwokat Michał Wysocki

NOTA PRAWNA

Wszelkie treści opublikowane na niniejszej stronie internetowej mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią wiążącej porady prawnej ani podatkowej, a twórcy strony nie ponoszą odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Dochowujemy starań, by informacje zamieszczane na stronie były aktualne na dzień ich umieszczenia. Nie gwarantujemy jednak ich aktualności w późniejszym czasie (w szczególności w przypadku zmiany stanu prawnego). W celu uzyskania porady prawnej, należy skontaktować się z profesjonalnym prawnikiem.

W przypadku umieszczenia w serwisie odnośników (linków) do innych stron internetowych, zastrzegamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treść zamieszczoną na tych stronach.

Opracowań zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej nie można umieszczać w innych miejscach zajmujących się publikowaniem materiałów edukacyjnych, w tym opracowań i notatek. W szczególności zabronione jest zamieszczanie opracowań znajdujących się na www.lexmanual.pl na portalach publikujących materiały szkoleniowe, edukacyjne i prawne. W przypadku innego wykorzystania naszych materiałów konieczne jest podanie źródła (wystarczy adres „www.lexmanual.pl”) oraz uzyskanie zgody autora.

Zdjęcie w nagłówku pochodzi ze strony http://www.publicdomainpictures.net/.

Pozostałe zdjęcia pochodzą ze stron http://pixabay.com/ oraz http://www.pexels.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *