Nota prawna

Wszelkie treści opublikowane na niniejszej stronie internetowej mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią wiążącej porady prawnej ani podatkowej, a twórcy strony nie ponoszą odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Dochowujemy starań, by informacje zamieszczane na stronie były aktualne na dzień ich umieszczenia. Nie gwarantujemy jednak ich aktualności w późniejszym czasie (w szczególności w przypadku zmiany stanu prawnego). W celu uzyskania porady prawnej, należy skontaktować się z profesjonalnym prawnikiem.

W przypadku umieszczenia w serwisie odnośników (linków) do innych stron internetowych, zastrzegamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za treść zamieszczoną na tych stronach.

Opracowań zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej nie można umieszczać w innych miejscach zajmujących się publikowaniem materiałów edukacyjnych, w tym opracowań i notatek. W szczególności zabronione jest zamieszczanie opracowań znajdujących się na www.lexmanual.pl na portalach publikujących materiały szkoleniowe, edukacyjne i prawne. W przypadku innego wykorzystania naszych materiałów konieczne jest podanie źródła (wystarczy adres „www.lexmanual.pl”).

Zdjęcie w nagłówku pochodzi ze strony http://www.publicdomainpictures.net/.

Pozostałe zdjęcia pochodzą ze stron http://pixabay.com/ oraz http://www.pexels.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *