Varia

Co dalej ze stroną? [Ankieta]

[poll id=”2″]

Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy.

W maju minęły 4 lata od publikacji pierwszego opracowania na Lex Manual. Jak zapewne widzicie, obecnie trwa kolejna długa przerwa w pojawianiu się nowych materiałów. Jest ona skutkiem nie tylko innych obowiązków w moim życiu, ale także głębokich namysłów nad tym w jaki sposób (i czy w ogóle) kontynuować ten projekt.

Moją jedyną motywacją do działania w ramach Lex Manual jest chęć dostarczania darmowych materiałów edukacyjnych, a tym samym ułatwiania zdobywania wiedzy w dziedzinie, w której akurat najlepiej się orientuję. Nie zarabiam i nie planuję zarabiać na tym żadnych pieniędzy.

Najważniejszą zapłatą dla takich inicjatyw jak moja jest pozytywny feedback osób, które skorzystały z zamieszczanych materiałów. W związku z tym, jeśli uważacie to co robię za ważne, przydatne lub interesujące, dajcie znać w komentarzach na stronie lub Facebooku. Pomóżcie mi ustalić, czy warto kontynuować Lex Manual i w jakim kierunku je prowadzić – weźcie udział w ankiecie na stronie i wskażcie, jakich materiałów chcielibyście na stronie widzieć więcej.

Trzymajcie się chłodno w te upalne dni!

Michał Wysocki

 

4 thoughts on “Co dalej ze stroną? [Ankieta]

  1. Świetna robota! Wielkie dzięki, Twój skrypt idealnie nadaje się do szybkiej powtórki przed egzaminem. Polecam bardzo i czekam na wiecej Twoich publikacji.

  2. Dziękuję za pomoc – skrypty i inne materiały to życie! Niech to trwa oby jak najdłużej, ta strona musi nadal istnieć! :)
    Polecam, polecam, polecam!

  3. Strona jest świetna!!!! dodatkowo natrafiłam na Pana książkę. Proszę utrzymywać stronę przy życiu!!:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *