Co dalej ze stroną? [Ankieta]

ask-blackboard-356079

Jakie materiały mają się pojawiać częściej na Lex Manual?

View Results

Loading ... Loading ...

Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy.

W maju minęły 4 lata od publikacji pierwszego opracowania na Lex Manual. Jak zapewne widzicie, obecnie trwa kolejna długa przerwa w pojawianiu się nowych materiałów. Jest ona skutkiem nie tylko innych obowiązków w moim życiu, ale także głębokich namysłów nad tym w jaki sposób (i czy w ogóle) kontynuować ten projekt.

Moją jedyną motywacją do działania w ramach Lex Manual jest chęć dostarczania darmowych materiałów edukacyjnych, a tym samym ułatwiania zdobywania wiedzy w dziedzinie, w której akurat najlepiej się orientuję. Nie zarabiam i nie planuję zarabiać na tym żadnych pieniędzy.

Najważniejszą zapłatą dla takich inicjatyw jak moja jest pozytywny feedback osób, które skorzystały z zamieszczanych materiałów. W związku z tym, jeśli uważacie to co robię za ważne, przydatne lub interesujące, dajcie znać w komentarzach na stronie lub Facebooku. Pomóżcie mi ustalić, czy warto kontynuować Lex Manual i w jakim kierunku je prowadzić – weźcie udział w ankiecie na stronie i wskażcie, jakich materiałów chcielibyście na stronie widzieć więcej.

Trzymajcie się chłodno w te upalne dni!

Michał Wysocki

 

3 myśli nt. „Co dalej ze stroną? [Ankieta]

 1. Michał

  Świetna robota! Wielkie dzięki, Twój skrypt idealnie nadaje się do szybkiej powtórki przed egzaminem. Polecam bardzo i czekam na wiecej Twoich publikacji.

  Odpowiedz
 2. Kinga

  Dziękuję za pomoc – skrypty i inne materiały to życie! Niech to trwa oby jak najdłużej, ta strona musi nadal istnieć! :)
  Polecam, polecam, polecam!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>